Anton Ančic k stavu cestnej infraštruktúry: Vieš, že spadol most? Už toho mám dosť!

Dobre, budeme chodiť zasa na pltiach alebo niekde aj 150 km okolo, aby sme mohli ísť otročiť za pár eur oproti pracovníkom v západných krajinách.

Myslím, že toto si praje väčšina ľudí, pretože nebrblú. Dajú si vytierať nosy, dajú sa opichať experimentálnou látkou, a to všetko len preto, aby mohli drieť na dlh bankám, ktoré mali konečne adekvátny zisk, lebo sme im odpustili odvod 200 miliónov eur. Alebo aby mohli zvyšok tých zarobených peňazí odovzdať za odpad, ktorý nazývajú jedlom.

Keď darujete auto bezdomovcovi, asi z neho veľkú radosť mať nebude. Kto bude platiť poistky, benzín, opravy? To isté platí cestnej sieti TU. Štandardní politici nemali a nemajú peniaze na údržbu životne dôležitých tepien a ich príjazdov, za všetky spomeniem len most v Martine na hlavnej trase, ktorý sa už skoro 4 roky utešene usmieva na motoristov TU a pochybujem, že odkryté časti nezdegradovali natoľko, že teraz bude oprava dvakrát tak drahá, ak ho rovno statik neprikáže zbúrať. 

Pod článkom nájdete grafiku zo správy Najvyššieho kontrolného úradu SR (NKÚ), ktorý dôrazne varuje pred budúcou finančnou záťažou. Lenže to by niekto musel brať tieto správy vážne a vidieť ďalej ako je jeho volebné obdobie. Alebo nenakupovať za miliardy vojenské hračky, ktoré nemajú opodstatnenie v obrannej stratégii.

Nie, my budeme platiť za tie miliardy, ktoré sme pretestovali, ktoré sme vyhodili von oknom a nebudeme mať na cesty. Vlastne nebude ani treba, lebo autá budú tak drahé, že ich bude opäť málo.

Naozaj už prestaňme veriť marketingovým produktom a zamerajme sa na ľudí s čistým štítom, odborníkov, ktorý ponúkajú reálne riešenia. Na ľudí Slovenského Hnutia Obrody TU.

Autor článku Anton Ančic je člen Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky podnikateľské a hospodárske.

—————————

Prečítajte si tiež: Vlastizradná dohoda s USA. Róbert Švec vyzýva opozičné proslovenské strany a hnutia…

—————————

Zdroj obrázku: NKÚ

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds