Voľby 2022: Aj v okrese Martin máme bojovníčky za sebavedomé Slovensko. Takou je aj Svetana Angelová

Dámy a páni! Médiá informujú: Volebná komisia Žilinského samosprávneho kraja zverejnila zoznam kandidátov, ktorých zaregistrovala pre voľby poslancov Žilinského samosprávneho kraja.

A medzi nimi aj: Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody.

Pevne veríme, že aj vďaka vašej podpore sa Svetana Angelová stane poslankyňou Žilinského samosprávneho kraja, vo volebnom obvode číslo 6. Svetana Angelová kandiduje aj na poslankyňu v obci Príbovce (okres Martin).

Slováci, odnaučte sa voliť menšie zlo. Vyberajte a voľte dobro.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Voľby 2022: Aj v Žilinskom samosprávnom kraji majú rozumní vlastenci mocné želiezko v ohni

————————-

Svetana Angelová: Sila. Hrdosť. Odhodlanie. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds