FOTO: Patrik z Popradu venoval rodine od Humenného 100 kg drevených brikiet

Pokračujeme v našej pravidelnej pomoci v našom úspešnom sociálnom projekte Staráme sa.

Dôkazom toho, že ide o úspešný projekt je aj skutočnosť, že sa doň čoraz viac aktívne zapájate aj vy – naši podporovatelia, čo nás ohromne teší.

Naposledy tak učinil aj Patrik z Popradu, ktorý mame Veronike a jej štyrom deťom od Humenného priniesol na prikurovanie 100 kg drevených brikiet. Taktiež sme rodine podali pomocnú ruku základnými potravinami.

Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate Slovákom v tiesni.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: VÝZVA Hurá do školy! napĺňa svoje poslanie aj vďaka vám. Ďakujeme

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds