FOTO: Pokračujeme v buntáciach pouličných. Za nami je Poltár a pred nami Rimavská Sobota, Poprad, Martin…

Kamaráti! Pokračujeme v našich buntáciách pouličných…

V nedeľu 18. septembra sme dali opäť slovo každému, kto mal záujem prehovoriť a vyjadriť nahlas svoj názor. Tentokrát v Poltári.

Priestor dostali občania mesta, predstaviteľka okresnej organizácie Národnej koalície, ako aj kandidát na primátora mesta Peter Sitor.

Áno, dámy a páni! Krok za krokom plníme to, čo sme vám sľúbili. Okrem iného aj to, že v mestách a obciach, kde Slovenské Hnutie Obrody nepostaví svojich kandidátov v jesenných voľbách, podporíme hodnotovo blízkych ľudí, ktorí sa uchádzajú o vašu podporu.

A aj mesto Poltár je toho jasným dôkazom. Na post primátora Poltára podporujeme Petra Sitora a do zastupiteľstva mesta Poltár podporujeme Pavla Skýpalu, ktorí sú pripravení poslať nezodpovednú kolaborantku Brisudovú, súčasnú primátorku Poltára, do zabudnutia. Pretože nič iné si za svoju nečestnú, protislovenskú činnosť nezaslúži.

Tak je to správne, tak to má byť a aj bude.

Za silné a sebavedomé Slovensko, ktoré budú tvoriť hrdé a prosperujúce regióny slovenské.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————–

Prečítajte si tiež: Voľby 2022: Aj v okrese Martin máme bojovníčky za sebavedomé Slovensko. Takou je aj Svetana Angelová

——————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds