Volím číslo 5. Video. SHO: Zavedieme digitálnu daň. Nadnárodné firmy budú platiť dane Slovákom

Slovensko má v nastávajúcich parlamentných voľbách možnosť voliť proslovenskú alternatívu – Slovenské Hnutie Obrody, ktorého hlavnými prioritami sú zachovanie štátnej suverenity, tradičných morálnych, etických a rodinných hodnôt, ochrana národa, jeho identity, kultúry, zvykov a tradícií. Ako aj ochrana Slovákov a pomoc všetkým lojálnym občanom našej vlasti. A to tak v sociálnej, zdravotnej, právnej či kultúrnej oblasti.

Okrem iného budeme presadzovať zavedenie digitálnej dane. Nadnárodné firmy, ktoré vytvárajú na území Slovenskej republiky zisk budú musieť platiť dane na Slovensku, nie v krajine s najmenším daňovým zaťažením. Obmedzíme ťažbu a vývoz drevnej hmoty z územia Slovenskej republiky. A veľa ďalších prospešných veci pre Slovákov a náš štát.

————————

Prečítajte si tiež: Voľby 2020: Predstavujeme vám kandidátnu listinu SHO. Hrdo a dôstojne

————————

Viac v zdieľanom videu:

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds