Rádio Frontinus: Hosťom v našej diskusnej relácii bude Róbert Švec. V nedeľu 23. februára. Naživo

V nedeľu 23. februára od 09:30 hod. bude Róbert Švec hosťom v predvolebnej diskusnej relácii rádia Frontinus. Diskusia sa bude vysielať naživo a môžete si ju vypočuť aj TU.

Okrem Róberta Šveca sú do diskusie pozvaní aj zástupcovia týchto strán: Smer-SD, Sloboda a Solidarita, Sme rodina, Maďarská komunitná spolupatričnosť, Demokratická strana, 99 % – občiansky hlas a Hlas ľudu.

Z myšlienok Róberta Šveca vyberáme: Akí budeme ústavní činitelia? Takí istí ako občianski a politickí aktivisti: Hrdí, sebavedomí, zodpovední, skromní, pre ktorých budú záujmy našich ľudí a našej vlasti vždy na prvom mieste. Presne tak, ako aj predchádzajúcich takmer 16 rokov, počas ktorých sme pôsobili ako občianski aktivisti. Naša otčina má totiž veľmi veľa politikov. Politikov, ktorí spravujú našu vlasť ako kolóniu pre cudzích pánov, áno, to je presná definícia súčasných štandardných darebákov. Ale Slovensko potrebuje štátnikov, ktorí budú mať dlhodobú koncepciu rozvoja nášho štátu na niekoľko desaťročí dopredu. Štátnikov, ktorí budú pracovať dlhodobo, zodpovedne a koncepčne. Štátnikov hodnôt a zásad. Aby Slovensko slovenským bolo.

————————

Prečítajte si tiež: Švec: Na hlúpu výzvu máme odpoveď: Upracte si pred svojím prahom. Máte čo upratovať!

————————

Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody.

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds