RTVS: Hosťom v predvolebnej debate bude Róbert Švec. V utorok 25. februára. Naživo

V utorok 25. februára sa Róbert Švec zúčastní predvolebnej diskusnej relácie RTVS, ktorá sa bude vysielať naživo od 20:15 hod. na Jednotke, aj za účasti divákov v televíznom štúdiu.  

Diskusie sa zúčastnia aj zástupcovia týchto štandardných politických subjektov: Most-Híd, Vlasť, MKS – šovinisti z SMK, Socialisti.sk, Dobrá voľba, Demokratická strana a Máme toho dosť!

Róbert Švec: Áno, ideme k jadru problému, priamo ho pomenujeme, a navrhujeme aj konkrétne riešenia, ktoré sa však súčasnej mediálnej a politickej mafii nepáčia. A budeme v tom pokračovať. My ale nevstupujeme do politiky, aby sme sa prispôsobovali súčasným štandardným parametrom robenia politiky, vstupujeme do politiky, aby sme z politického chrámu vyhnali farizejov, ktorí ho už vyše 20 rokov okupujú. A uisťujem vás, že tých farizejov skôr alebo neskôr vyženieme.

————————

Prečítajte si tiež: Voľby 2020. Fotoreportáž z RTVS, TV JOJ a TV Markíza. SHO: Hrdo, dôstojne a aj dôkladne

————————

Róbert Švec v štúdiu RTVS počas nakrúcania 10-minutového predvolebného štruktúrovaného rozhovoru. Rozhovor si môžete pozrieť a vypočuť TU.

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds