Výročie obnovenia slovenského štátu: Noviny Právo Národa do každej slovenskej domácnosti

Dámy a páni! Pred 29 rokmi Slováci obnovili svoju štátnosť na svojom historickom území. Pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili možnosť stať sa čitateľmi novín Právo Národa.

Štandardný príspevok na vydávanie novín na kalendárny rok je vo výške 18 eur. ALE! Od dnešného dňa až do 6. januára sa môžete stať pravidelnými čitateľmi našich novín za zvýhodnených podmienok.

Pre 29. z vás, ktorí si ako prví objednajú Právo Národa ponúkame 50% zľavu z ročného dobrovoľného príspevku na vydávanie novín.

Takže iba za 9 eur, vám budeme v priebehu celého aktuálneho roka 2022 posielať prostredníctvom Slovenskej pošty noviny, ktoré neboli, nie sú a nikdy nebudú politicky korektné.

Ak máte záujem urobiť radosť sebe alebo svojím blízkym, nech sa páči. Stačí vyplniť formulár TU. Ďakujeme. 

A pamätajte! DOBA papierová začala! Čo ešte dnes nájdete na internete, zajtra už nemusíte! Realita nás o tom presviedča každý deň.

————————

Prečítajte si tiež: Novoročné posolstvo Kataríny Bokovej: Prajem vám, aby ste v sebe našli odvahu postaviť sa…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds