Novoročné posolstvo Pavla Skýpalu: Držme spolu, dobrí ľudia, a všetko úspešne zvládneme

Občania štátu slovenského, máme rok 2022. Vstupujeme do nového roku s pochybnosťami, ale i s väčšími, menšími alebo dokonca aj so žiadnymi predsavzatiami.

Možno sme si ich dali veľa a možno niektoré aj príliš náročné. Nezabudnime však na podstatnú vec, že záleží na každom jednotlivcovi ako budeme žiť rok 2022.

Priatelia aj ten najmenší skutok, ktorý na našej ceste spravíme, je viac ako tie najväčšie reči a predsavzatia. Ak nechceme, aby sa nespravodlivosť a hlúposť iných stali našim údelom, musíme začať ihneď a nie u iných, ale u seba. Ak mierime ukazovákom na druhého, pozrime sa do zrkadla.

Ak chceme, aby naše Slovensko zostalo naďalej otčinou dobrých a láskavých ľudí a aby sme sa zbavili klamu aj sebaklamu, nevraživosti, strachu, podvodov, kdejakej inej špiny, človek musí byť najprv čistý sám.

Priatelia možností zašpiniť sa je viac, ako možností ostať čistý. Napriek tomu začať s očistou seba a spoločnosti treba a podstatný je hlavne prvý krok!

Vykročme teda v novom roku tou správnou nohou smelo vpred. Nebojme sa, podporujme sa a hlavne neustupujme, už nie je kam. Držme spolu a všetko spoločne prekonáme oveľa ľahšie.

Slovenky, Slováci a všetci lojálni občania nášho štátu: Nehádžte flintu do žita, nevzdávajte sa, veď Slovensko čakajú dobré časy. Záleží len na nás jednotlivcoch ako sa v budúcnosti vysporiadame s ľuďmi čo Slovensku hádžu polená pod nohy. Či ich budeme naďalej počúvať, poslúchať a dávať im moc rozhodovať o našich životoch a našej budúcnosti.

Váš Pavol Skýpala

————————

Prečítajte si tiež: Výročie obnovenia slovenského štátu: Noviny Právo Národa do každej slovenskej domácnosti

————————

Člen nášho úspešného hnutia Pavol Skýpala so svojou rodinou. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds