Vyše polovica Slovákov nie je spokojná s fungovaním demokracie. Švec otvorene o súčasnom režime…

Dámy a páni. Súčasní režimisti si dali urobiť prieskum a zistili, že vyše polovica Slovákov nie je spokojná s fungovaním demokracie.

Róbert Švec reaguje: A to je dobrá správa pre našu vlasť. Súčasný zločinecký režim – liberálna demokracia sa vyčerpal, uvrhol Slovensko do chaosu, biedy, utrpenia, bordelu, neistoty a preto musia nastúpiť lekári, politickí lekári, ktorí náš štát postavia opäť na nohy, spoločne s vami.

Pred niekoľkými týždňami som vyhlásil, že naša vlasť potrebuje štátnikov a silných vodcov, ktorí majú gule politické a ktorí vyženú túto luzu vládnu a aj parlamentno-opozičnú na smetisko dejín a obnovia poriadok, a proslovenské smerovanie nášho štátu dovnútra aj navonok.

Čas a dejiny nám dávajú opäť za pravdu. A my vieme čakať, naša trpezlivosť je z ocele a vôľa z titánu.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec k aktuálnej napätej situácii v srbskej provincii Kosovo

————————–

Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds