SHO: Pri príležitosti 30. výročia obnovenia slovenskej štátnosti máme pre vás ponuku, ktorá sa neodmieta

Dámy a páni. Pred 30 rokmi sa obnovila naša slovenská štátnosť (1. január 1993) TU a pri tejto príležitosti sme pre vás pripravili možnosť stať sa čitateľmi novín Právo Národa za zvýhodnených podmienok.

Štandardný príspevok na vydávanie novín na kalendárny rok je vo výške 18 eur. Pre každého z vás, koho oslovilo naše hodnotové ukotvenie, máme pripravenú novoročnú ponuku, ktorá sa neodmieta. 🙂

Od dnešného dňa, až do 8. januára (vrátane) TU môžete získať zasielanie novín Právo Národa počas celého roka 2023, prostredníctvom Slovenskej pošty, IBA za 9 eur.

Stačí, ak vyplníte formulár TU a my vás budeme mailom informovať o ďalších podrobnostiach. Vyplnenie formulára vás nezaväzuje k odoberaniu novín.

Výška dobrovoľného príspevku 9 eur sa vzťahuje na územie Slovenskej republiky. Noviny môžeme posielať aj do zahraničia, ale príspevok bude zvýšený o sumu poštovného do príslušného štátu podľa aktuálneho sadzobníka poplatkov Slovenskej pošty.

Ďakujeme, Slovenky a Slováci, že spoločne s nami, aj prostredníctvom poctivej proslovenskej tlačoviny, šírite objektívnu pravdu.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Vyše polovica Slovákov nie je spokojná s fungovaním demokracie. Švec otvorene o súčasnom režime…

————————–

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds