Róbert Švec k úmrtiu Vladimíra Krčméryho: Čo dávame, to sa nám vráti! Že, pán profesor

Dámy a páni. Vladimír Krčméry je mŕtvy.

Áno, ide o toho Krčméryho, ktorý sa počas fiktívnej pandémie koronavírusu (fiktívnej preto, lebo na Slovensku NIKDY nebola pandémia koronavírusu) spoločne so svojimi komplicmi dopúšťal závažných trestných činov, akými sú genocída, segregácia a mnohé ďalšie… TU.

Stalo sa to, čo dlhodobo komunikujeme, že karma dobehne každého. Ruka spravodlivosti, ruka slovenská si nájde skôr či neskôr každého škodcu. Čo dávame, to sa nám vráti. A tak tomu je aj v prípade zločinca Krčméryho.

Šťastné a veselé vianočné sviatky, Slováci.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Róbert Švec reaguje na pochybné iniciatívy typu Trojmorie…

————————–

Zdroj obrázku: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds