Vzbura v Smere? Nech je nám Fico príkladom toho, ako to nerobiť

Iniciatíva Za slušné Slovensko rozbehla petíciu s názvom Nevolím Smer, ale podpisujem! Reaguje tak na otvorený list košických funkcionárov adresovaný vedeniu Smeru, v ktorom žiadajú odstúpenie Roberta Fica a Roberta Kaliňáka z funkcií. Iniciatíva tiež vyzýva predsedu Smeru Roberta Fica a podpredsedu Roberta Kaliňáka, aby zo svojich funkcií odstúpili. Informujú médiá.

Len slepý nevidí a hluchý nepočuje, že za vnútorným rozkladom strany Smer-SD je najmä dlhodobé pôsobenie médií a zahraničných mimovládok, ktoré svojimi aktivitami cielene a systematicky dosiahli to, čo chceli, pnutie v strane Roberta Fica.

Darmo dnes Fico narieka a dlhodobo obviňuje z poklesu spoločenského vplyvu aj médiázahraničné mimovládky. Poriadok s nimi mal urobiť v čase, kedy strana Smer-SD sama vládla, t.j. v rokoch 2012 až 2016. Ale on vajatal a bol nedôsledný a teraz žne iba to, čo sám pred rokmi zasial.

Médiá v neslovenských rukách a mimovládky v službách neslovenských elementov mu dnes kopú politický hrob.

Nech je nám nedôslednosť Roberta Fica a jeho spolupracovníkov príkladom toho, ako to nerobiť. Poriadky, ale nie čiastkové, sa majú robiť vtedy, keď sú na to možnosti a aj podpora verejnosti a nie vtedy, keď ste už v politickom rozklade.

My takú chybu ako Fico určite neurobíme a prvé poriadky, nie čiastkové, ale koncepčné a celoplošné, urobíme v oblasti médií, zahraničných mimovládok, ktoré dočasne pôsobia na Slovensku a aj v školstve.

 A postupne obnovíme poriadok na celom území našej vlasti.

Autor: Róbert Švec

Robert Fico má o čom premýšľať.

  •  
  •  
  •  
  •