Vzbura v Smere? Nech je nám Fico príkladom toho, ako to nerobiť

Iniciatíva Za slušné Slovensko rozbehla petíciu s názvom Nevolím Smer, ale podpisujem! Reaguje tak na otvorený list košických funkcionárov adresovaný vedeniu Smeru, v ktorom žiadajú odstúpenie Roberta Fica a Roberta Kaliňáka z funkcií. Iniciatíva tiež vyzýva predsedu Smeru Roberta Fica a podpredsedu Roberta Kaliňáka, aby zo svojich funkcií odstúpili. Informujú médiá.

Len slepý nevidí a hluchý nepočuje, že za vnútorným rozkladom strany Smer-SD je najmä dlhodobé pôsobenie médií a zahraničných mimovládok, ktoré svojimi aktivitami cielene a systematicky dosiahli to, čo chceli, pnutie v strane Roberta Fica.

Darmo dnes Fico narieka a dlhodobo obviňuje z poklesu spoločenského vplyvu aj médiázahraničné mimovládky. Poriadok s nimi mal urobiť v čase, kedy strana Smer-SD sama vládla, t.j. v rokoch 2012 až 2016. Ale on vajatal a bol nedôsledný a teraz žne iba to, čo sám pred rokmi zasial.

Médiá v neslovenských rukách a mimovládky v službách neslovenských elementov mu dnes kopú politický hrob.

Nech je nám nedôslednosť Roberta Fica a jeho spolupracovníkov príkladom toho, ako to nerobiť. Poriadky, ale nie čiastkové, sa majú robiť vtedy, keď sú na to možnosti a aj podpora verejnosti a nie vtedy, keď ste už v politickom rozklade.

My takú chybu ako Fico určite neurobíme a prvé poriadky, nie čiastkové, ale koncepčné a celoplošné, urobíme v oblasti médií, zahraničných mimovládok, ktoré dočasne pôsobia na Slovensku a aj v školstve.

 A postupne obnovíme poriadok na celom území našej vlasti.

Autor článku Róbert Švec je predseda SHO.

Robert Fico má o čom premýšľať. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds