Zahraničné mimovládky? Máme na ne recept. Videokomentár Róberta Šveca

Projekt centralizovanej EÚ pravdepodobne po májových voľbách čaká veľké prekvapenie. V Európskom parlamente môžu po májových voľbách obsadiť vlastenecké strany až tretinu kresiel.

To znamená, že politika silnej centralizácie EÚ, protiruských sankcií, trestania „problémových“ členských štátov či vítania imigrantov sa v europarlamente bude presadzovať ťažšie. A toho sa politické mimovládky zjavne veľmi obávajú.

Dokonca aj americkým finančníkom Georgeom Sorosom financované pochybné organizácie panikária a vyzývajú na odmietnutie „populizmu a nacionalizmu“. Informujú médiá.

A náš recept na zahraničné mimovládky? Nie sme a nebudeme zástancovia čiastkových riešení, ktoré nič neriešia.

A preto, v budúcnosti budú na území Slovenskej republiky pôsobiť iba slovenské mimovládne organizácie, ktoré budú financované napríklad z 2% z daní, členských príspevkov, jednorazových príspevkov slovenských fyzických a právnických osôb… A čo sa stane so zahraničnými mimovládkami, ktoré dočasne pôsobia na území našej vlasti? Rozpustíme a zakážeme.

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds