Zločinec Matovič by chcel zatvárať opozičných politikov podľa svojej ľubovôle. Švec mu odkazuje…

Vládny zločinec Matovič by chcel opäť meniť ústavu a tentokrát by chcel z nej vyhodiť  článok, v ktorom sa konštatuje, že poslanca nemožno vziať do väzby bez súhlasu Národnej rady Slovenskej republiky.

Je mi jasné, že vládni zločinci by chceli zatvárať opozičných politikov jedna radosť, ale tá poistka v ústave je presne pre to, aby, ak sa k moci dostanú zločinci a vrahovia, boli opoziční politici aspoň ako tak chránení pred vládnou mocou. A to je prípad aj terajšieho volebného obdobia.

Nesúhlasím s tým, aby sa ústava v tejto veci menila, pretože si predstavme, že by vládna moc dala do väzby pred nejakým dôležitým hlasovaním poslancov opozície a ich hlasy by chýbali k tomu, aby ďalšia vládna protislovenská zvrátenosť neprešla.

Veď napokon poslanci NR SR môžu byť stíhaní, či sú vo väzbe alebo nie. A mám ďaleko od toho, aby som sa zastával Roberta F., ale teraz  ide o princíp a ochranu spravodlivosti. A nie o Roberta F. a ďalších.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Šíriť objektívnu pravdu a vlastenectvo je naším poslaním

————————-

Zdroj obrázku: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds