Štefan Polačik: Liberáli v Nitre majú ďalší veľký problém. Hattas vedome dehonestuje…

Hattas a jeho tím nekompetentných duševných mrzákov už 4 roky ničia a zadlžujú mesto. Najnovšie sa pustili aj do dehonestácie mestského erbu.

Týmto národným bezdomovcom nestačí, že pred Mestským úradom v Nitre, veje namiesto slovenskej a nitrianskej vlajky, ukrajinská.

V rámci falošnej solidarity a šírenia propagandy Západu si dovolili dehonestovať aj mestský erb a to tak, že ho vyobrazili s ukrajinskou zástavou. Čo nie len mňa, ale aj väčšinu Nitranov pobúrilo.

Tento počin mnohí prirovnávajú k nedávnemu poškodeniu pamätníka na Slavíne, kedy neznámi extrémisti pomaľovali celú kultúrnu pamiatku farbami ukrajinskej zástavy. A možno práve tam nabral inšpiráciu Hattas, ktorého Nitrania prezývajú Hastrman, keď odobril takéto dehonestujúce vyobrazenie erbu Nitry.

Samozrejme, nájde sa aj hlučná liberálna menšina, ktorá tomu tlieska, no rozumná väčšina je z tejto dehonestácie mestských symbolov pobúrená a pevne verím, že nespokojnosť občanov, nielen s týmto konaním vedenia mesta, sa odzrkadlí v nadchádzajúcich komunálnych voľbách.

Dosť bolo pokusov s akože nezávislými odchovancami pochybných mimovládok vo volených funkciách. Výsledok vidíme všetci. 

Zodpovednosť za rozvoj a chod mesta musia prebrať zodpovední a hodnotovo pevní ľudia.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Čaputová sa obklopuje zločincami. Róbert Švec: Bude mať čo vysvetľovať pred obnovenými…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds