SHO: Čaputová sa obklopuje zločincami. Róbert Švec: Bude mať čo vysvetľovať pred obnovenými…

Dámy a páni! Poradcom americkej agentky Čaputovej pre ekonomickú politiku je Ivan Mikloš.

Áno, je to ten istý Mikloš, ktorý po roku 1998 spoločne s Dzurindom rozpredali takmer celé Slovensko za misu šekelov nadnárodnému kapitálu a spustili reformy, z ktorých sa dodnes väčšina Slovákov nespamätala.

A toto je tiež zaujímavé a veľa vecí to vysvetľuje… Médiá informujú: V rokoch 2015 až 2020 pôsobil Mikloš na Ukrajine v rôznych poradných funkciách, okrem iných bol hlavným ekonomickým poradcom ukrajinského premiéra a viedol strategickú skupinu poradcov na podporu reforiem na Ukrajine. Mikloš je tiež spoluzakladateľom ukrajinského ekonomického think-tanku Centre for Economic Strategy. Radí tiež moldavskej premiérke.

Jednoducho, všade kde pôsobil a pôsobí Mikloš a jeho kumpáni… Skaza, chaos, bieda, nárek, konflikty…

Okrem toho, že Čaputovej radí zločinec Mikloš, kamaráti sa a udržuje styky aj s trestne stíhaným úžerníkom a údajným členom pozemkovej mafie Kiskom, ktorý je obžalovaný z daňového podvodu.

Médiá informujú: Exprezident Andrej Kiska čelí obžalobe, čaká ho súd: Za daňový podvod 12 rokov basy?!

To isté čaká aj Zuzanu za jej zločiny proti národu a štátu. Za vlastizradu, podporu vojny, za presadzovanie a podporu segregácie, diskriminácie a tiež za to, že počas fiktívnej pandémie c-19 vo funkcii prezidentky sa aktívne podieľala na genocíde sociálnej, ekonomickej, ale aj fyzickej občanov slovenských…

Za všetky tieto zločiny bude postavená pred obnovené vojenské súdy! Zabezpečíme, pretože karma a Slovenské Hnutie Obrody budú úradovať vo veľkom štýle!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k výročiu členstva nášho štátu v EÚ: Ak budú negatívne a škodlivé javy pretrvávať…

————————-

Zdroj obrázku: napalete.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Zuzana v objatí Andreja. Zdroj fotky: Internet

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds