Zvolen: Blokáda hlavného ťahu sa stane skutočnosťou! Aj za účasti zástupcov nášho hnutia!

Dámy a páni! Dopravná situácia je na mnohých miestach našej vlasti zlá. Vo Zvolene, ktorý je križovatkou a spája juh so severom a východ so západom, je však hlavne v dopravnej „špičke“ neúnosná a trpí rovnako človek, ako aj životné prostredie.

Niekoľko tisíc áut a ostatný tranzit, ktorý denne prechádza mestom tvoria čoraz častejšie obrovské kolóny, zápchy či často aj zbytočné dopravné nehody.

Katastrofálna dopravná situácia však má jednoduché riešenie: SEVERNÝ OBCHVAT ZVOLENA. Jeho realizácia sa z rôznych príčin už neraz oddialila. Tentokrát o ďalších desať rokov, na rok 2031, čo je neakceptovateľné!

Nielen Zvolenčania, ale i Slováci cestujúci cez Zvolen často za prácou a vzdelaním na západ našej vlasti majú toho dosť, a preto sa rozhodli, že už nebudú ticho a zorganizujú hodinovú BLOKÁDU HLAVNÉHO ŤAHU, ktorú vzhľadom na vážnosť situácie svojou účasťou podporia aj zástupcovia Slovenského Hnutia Obrody.

Týka sa to nás všetkých, preto sa v piatok 2. júla o 16:00 hod. stretneme vo Zvolene na Lučeneckej ceste (pri čerpacej stanici Shell) alebo v obci Lieskovec na ulici Osloboditeľov.

Už nebudeme ticho, dosť bolo vyčkávania! Ide o našu spoločnú budúcnosť, bezpečnosť a prosperitu. Pridajte sa k nám!

Zástupcov nášho hnutia počas blokády bude viesť Pavol Poprocký, člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a regionálny zástupca SHO pre Banskobystrický kraj.

—————————-

Prečítajte si tiež: Švec naložil úplatkárovi Matovičovi: Čo sa v mladosti naučil, v politike aktívne používa!

—————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds