Bánovce nad Bebravou. VÝZVA: Účastníkov manifestácie vyzývame, aby si priniesli…

Dámy a páni. Bude sa písať 17. november 2022…

Rozumní a zodpovední vlastenci sa stretnú o 15:00 hod. pred sochou Ľudovíta Štúra na Námestí Ľudovíta Štúra v Bánovciach nad Bebravou, aby sme spoločne manifestovali naše odhodlanie ochraňovať slovenskú štátnosť pred euroatlantickými panáčikmi, ktorí chcú urobiť z nášho národného spoločenstva masu otrokov.

ÁNO slovenskej štátnosti… Pod týmto heslom sa bude niesť manifestácia v Bánovciach nad Bebravou.

Aj touto cestou vás na podujatie pozývame a zároveň vás vyzývame, aby ste si so sebou priniesli kahance, sviečky… Na námestí v Bánovciach nad Bebravou vytvoríme čistú pozitívnu silu dobra a nádeje.

Tešíme sa na stretnutie s vami.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: OZNAM: Najnovšie číslo poctivej proslovenskej tlačoviny je už na ceste k svojim čitateľom

————————–

Igor Panák, člen Slovenského Hnutia Obrody počas manifestácie v Bratislave. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds