FOTO. Komárno. VÝZVA: Nakupujem s rozumom, nakupujem slovenské. Aj v Komárne

Dámy a páni. Sľúbili sme a opäť plníme TU. V ďalšom slovenskom meste sú na očiach širokej verejnosti plagáty Slovenského Hnutia Obrody.

Propagujeme naše hnutie, ale zároveň šírime aj osvetu medzi ľudom pospolitým. Nasleduje Poprad, ale aj Trnava, Košice a Banská Bystrica.

Ak vám záleží na tom, aby nás ľudia slovenskí aj takouto formou poznávali a aby naše propagačné materiály boli umiestnené v čo najväčšom počte slovenských miest, budeme veľmi radi, ak naše spoločné úsilie podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou. Príspevky môžete posielať na účet SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – propagácia.

Vopred vám ďakujeme za každú jedno euro.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Migračná vlna 2022. Róbert Švec: Zločinec Heger opäť táral a opäť je z toho kopec hanby!

—————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds