Projekt Staráme sa. Trnava: Ako rodiny z nášho projektu dobré meno Slovensku robia

Kamaráti. Toto je Edo a jeho syn Adamko (na fotke pod článkom) z okresu Trnava, ktorým spoločne s vami cez náš sociálny projekt vďačne pravidelne pomáhame.

Adam je veľmi šikovný mladý futbalista, ktorý svojimi výsledkami robí radosť nielen nám, ale v prvom rade svojmu otcovi Edovi, ktorý sa futbalu venuje tiež, ako tréner.

Počas našej nedávnej návštevy sa nám obaja pochválili zlatom z Poľska, ktoré tam vyhrali. Veľmi nás to potešilo, pretože vidíme, že naša snaha a samotná pomoc padli na úrodnú pôdu.

Pevne veríme, že sme Edovi a jeho rodine pomohli nakopnúť novú etapu života, v ktorej sa im bude len dariť. Presne tak, ako v Poľsku, kde našej vlasti urobili skvelé meno, za čo im veľmi pekne ďakujeme!

————————-

Prečítajte si tiež: VÝZVA: Aj tento rok navštívi svätý Mikuláš poslušné slovenské deti v projekte Staráme sa

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds