Róbert Švec k januárovému referendu: Chcete, aby nám aj naďalej vládli súčasní zločinci, poprípade… ?

Dámy a páni. V sobotu 21. januára budeme mať ďalšiu príležitosť vyjadriť svoj názor na súčasnú organizovanú skupinu vládnych zločincov okolo Matoviča.

Touto cestou vyzývam každého jedného zodpovedného občana nášho štátu slovenského, aby sa zúčastnil januárového referenda a slobodne vyjadril svoj názor. A vyzývam k účasti aj tých, ktorí velebia súčasných vládnych zločincov.

Počas našich buntácií pouličných po celom Slovensku častokrát počúvame, že „urobte už konečne niečo“, „pomôžte nám“, „zachráňte Slovensko“, atď. Omyl. Slovenky a Slováci. To sú zle konštrukcie žiadostí. Slovensko môžu zachrániť iba samotní Slováci a to tak, že väčšina konečne precitne z letargie a nezáujmu, a začne sa aktívne zaujímať o veci verejné!

Každý jeden z vás – nás je nositeľom záchrany a obrody našej otčiny. Len sa netreba báť, netreba sa báť prevziať časť zodpovednosti za obrodu nášho štátu na svoje plecia a veci sa pohnú dopredu.

Za mňa a za Slovenské Hnutie Obrody platí, že z nastúpenej cesty neuhneme ani o milimeter, budeme aj naďalej bojovať za práva a slobodu ľudu slovenského.

Ale ak chcete, aby sa vám pomohlo a boli ste zachránení, nemôžete pasívne čakať, že niekto tento boj za vás vybojuje. Tak to nefunguje nikde a nikdy to tak nefungovalo! Bez aktívnej účasti vás – občanov, budeme naša vlasť prešľapovať na mieste a budú nám aj naďalej vládnuť súčasní zločinci, poprípade ich hodnotové klony. A to naozaj chcete, Slováci!?

Takže, v sobotu 21. januára všetci do nohy do referendových miestností. Chcem vás tam vidieť. 🙂

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Migračná vlna 2022. Róbert Švec: Hranice nemôžu byť korzo! A ani nebudú!

—————————

Zdroj obrázku. SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds