Boková: Slovenské Hnutie Obrody zvoláva prvé veľké politické ZRPŠ. Pred ministerstvo školstva!

Dámy a páni! Združenie rodičov a priateľov školy sa uskutoční v pondelok 26. júla od 11:00 hod. pred Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR v Bratislave.

Pozývame všetkých rodičov a priateľov škôl, všetkých starých rodičov a odhodlaných ľudí, ktorí chápu, že minister Gröhling nemá kapacitu a schopnosti na vedenie rezortu školstva.

Nadväzujeme tak na štrajky rodičov, ktoré sme iniciovali v apríli toho roku a trvali dva týždne v rôznych mestách po celom Slovensku.

Je nemysliteľné, aby žiaci takmer celý školský rok trávili doma na dištančnom vzdelávaní. Je neodpustiteľné, aby ich návrat do škôl bol podmieňovaný testovaním a nosením rúšok. Absolútnym vrcholom arogancie a nekompetentnosti ministra Gröhlinga je vyhlásenie, že vďaka očkovaniu budú môcť deti chodiť do školy a rodičia by si to mali uvedomiť. Diskriminácia, segregácia, strašenie a vyhrážanie sú zbrane, ktorými Gröhling rozdeľuje deti na prvo- a druhotriedne.

My žiadame, aby dal ruky preč od našich detí! Jediné, čo mu do rúk patrí, sú záchodové kefy, ktoré mu aj odovzdáme. Podrobnosti o politickom ZRPŠ sa dozviete v zdieľanom videu.

Autorka výzvy Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky rodinné a sociálne.

—————————

Prečítajte si tiež: Jaroslava Samuelová: Covidoví učni slovenskí už prevýšili aj svojich učiteľov! Hitlera a Mengeleho!

—————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds