Korupčník Matovič chce opäť uplácať! Oživotvorili sme kampaň STOP Matovič na Slovensku!

Dámy a páni! Dajte verejne vo svojom bydlisku a okolí najavo, že máte plné zuby úplatkára Matoviča a jeho covidovú mafiu!

Kampaň STOP Matovič na Slovensku sme oživotvorili! Prečo?

Korupčník Matovič dal o sebe opäť vedieť! Ministerstvo financií v stredu zverejnilo podrobnejšie informácie o prémii a o sprostredkovateľskom bonuse pre Slovákov, ktorí sa nechali alebo nechajú opichať gebuzinou!

Podrobnosti, ako bude fungovať korupcia občanov covidovými zločincami, ktorá začne v auguste a bude losovaná v RTVS si môžete prečítať TU.

Ako môžete získať nálepky? Jednoducho: Na číslo účtu nášho občianskeho združenia SK7665000000000020148117 pošlite váš dobrovoľný príspevok (najmenej 7 eur) a do poznámky napíšte nasledovné informácie v tejto forme: Dar – STOP Matovič, meno + priezvisko, adresa (na ktorú vám zásielku pošleme) + poštové smerovacie číslo. Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude zásielka prostredníctvom Slovenskej pošty zaslaná. Zásielka bude obsahovať 20 kusov nálepiek + najnovšie číslo novín Právo Národa.

Ďakujeme, dámy a páni, že spoločne šírime osvetu medzi ľudom slovenským.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec reaguje na covidového zločinca Sabaku: Nie sme ako vy! Zaočkovaným pomôžeme!

————————-

Nálepky STOP Matovič na Slovensku! do každej slovenskej domácnosti. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds