Jaroslava Samuelová: Covidoví učni slovenskí už prevýšili aj svojich učiteľov! Hitlera a Mengeleho!

Vážení, ruku na srdce! Postrehol by niekto z vás, že nás kosí nejaký smrtiaci vírus, keby nám to od rána do večera neotrepávali médiá o hlavu už vyše roka, každý Boží deň?

A čo myslíte? Nebolo by menej obetí tohto ochorenia, keby neboli ľudia vystavení toľkému strašeniu, nervovému vypätiu, stresom až depresiám, nútenému prekrývaniu dýchacích ciest, čo výrazne znižuje imunitu a silno poškodzuje zdravie? Keby chorí na tento vírus neboli a už si to dovolím povedať otvorene, vystavení nesprávnej liečbe? A ostaní chorí na iné diagnózy keby neboli zanedbaní? Keby mnohí  neboli dotlačení do chudoby a beznádeje následkom nezákonných protipandemických opatrení, vraj v záujme ochrany nášho zdravia?

Nebýva náhodou nástup pandémie taký, že najskôr sú tisíce chorých a mŕtvych a až potom kompetentné úrady vyhlásia pandémiu, keď pandémia dosiahne parametre na jej vyhlásenie? Teda presnejšie 1 600 chorých na 100 000 obyvateľov. Takže z 5 miliónov by muselo byť chorých 80-tisíc. Pýtam sa teda, kde na Slovensku okrem médií bola a je tá pandémia?

Už sa vie, že táto pandémia vypukla najskôr v kanceláriách Svetovej zdravotníckej organizácie, až potom začal vírus škodiť ľuďom. Ešte si počkáme na strednodobé a dlhodobé vedľajšie účinky očkovacích látok použitých na experimentálnej vzorke viac ako dvoch miliónov Slovákov a plus niekoľkých miliónov obyvateľov z iných krajín sveta.

Už aj Vladimír Krčméry v relácii Téma dňa na TA3 priznal, že „polovica tých čo zomreli vo Veľkej Británii, boli zaočkovaní. Médiá však naďalej tvrdia, že tí, ktorí sú zaočkovaní a ochorejú, by mali mať len mierny priebeh koronavírusu a takmer vôbec by im nemala hroziť smrť“. TU

Je pochopiteľné, že protagonisti tohto svinstva, naši národní zapredanci – judáši kopú, trepú sa, kričia, hryzú, bijú zúfalo okolo seba všetko, čo im príde pod ruku. Veď im ide o všetko. Nabralo to maximálne obrátky a súboj vrcholí do úrovne oko za oko, zub za zub. A tak sa nesmú vzdávať vediac, že spáchali zločin najväčší v dejinách ľudstva. Zahanbili a vysoko prevýšili aj svojich učiteľov, Hitlera a Mengeleho. Najlepší učni sú tí, ktorí prevýšia svojho učiteľa. Špeciálne tá (ne)slovenská vláda a jej členovia sú očividne najlepšími učňami.

———————————

Nálepky z našej kampane Nie som pokusný králik si môžete objednať TU.

———————————

Nečudujte sa, že tak besnejú. Topia sa, ťahá ich to ku dnu a posledné pokusy o záchranu bývajú všelijaké. Nepochopiteľné, zúfalé, trápne, hysterické, zúrivé až vraždiace.

Nech im Boh odpustí, ale ľud slovenský ich bude súdiť, lebo im to patrí.

Prečo, keď vedeli zradiť svoj národ, nevedia zradiť zradcov, pre ktorých zrádzajú a nesnažia sa nás aspoň tých čo prežili zachrániť? Tú silu a moc k tomu potrebnú majú? Potom by sa možno nemuseli báť predstúpiť pred davy svojich občanov a prenášať sa v opancierovanej limuzíne s ochrankou zrejme navždy.

No k tomu by potrebovali vlastnosti, ktoré táto vláda v plnom počte celkom nemá. Vlastnosti ako sú: česť, poctivosť, obetavosť, láska k vlasti a k národu no predovšetkým múdrosť a odvaha.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie.

 ———————————

Prečítajte si tiež: SHO: Remišová chce z verejných financií ohroziť na zdraví a živote najmä slovenských dôchodcov!?

———————————-

Nálepky z našej kampane Ruky preč od našich detí si môžete objednať TU.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds