Róbert Švec reaguje na covidového zločinca Sabaku: Nie sme ako vy! Zaočkovaným pomôžeme!

Dámy a páni! Aj lekár Sabaka verejne podporuje diskrimináciu a rozdeľovanie Slovákov na zaočkovaných a nezaočkovaných. A huncút jeden, dokonca to označuje za zdravý rozum: Zvýhodnenie zaočkovaných nie je o diskriminácii, ale o zdravom rozume. TU

Pre Sabaku a jeho komplicov spomedzi covidových zločincov máme odkaz: Viem, že silou mocou chcete rozdeľovať slovenských občanov na takých a onakých, chcete vnášať do našej spoločnosti nevraživosť a zášť, ale my vám na to neskočíme!

Akceptujeme to, ak sa niekto rozhodne zaočkovať, slobodne alebo ak je k tomu donútený vydieračskou politikou súčasných vládnych darebákov. ALE! Vopred upozorňujeme na to, aby si každý dvakrát dobre rozmyslel, či sa nechá opichať gebuzinou.

My nie sme a nebudeme ako vy, pán Sabaka a vaši kumpáni, nebudeme diskriminovať zaočkovaných, práve naopak, budeme s nimi komunikovať a keď budú potrebovať našu pomoc, pomôžeme.

A aj v tom, dámy a páni, je rozdiel medzi nami – zodpovednými a rozumnými ľuďmi a nimi – covidovými zločincami.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Jaroslava Samuelová: Covidoví učni slovenskí už prevýšili aj svojich učiteľov! Hitlera a Mengeleho!

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds