Čaputová požaduje odchod Kočnerových ľudí. Ale za veľvyslanca vymenovala Kočnerovho kamaráta

Zuzana Čaputová včera vymenovala troch nových slovenských veľvyslancov. A hádajte kto sa medzi nimi nachádza. Čaputová za vedúceho diplomatickej misie v Spojených arabských emirátoch vymenovala Michala Kováča mladšieho, syna druhého slovenského prezidenta Michala Kováča. Áno, toho Kováča ml., ktorý bol spoločne s Kočnerom na začiatku 90. rokoch zapletený do kauzy Technopol, na ktorého bol následne na podnet Nemcov vydaný medzinárodný zatykač a ktorému spoločne s Kočnerom neskôr v roku 1997 udelil jeho otec, vtedajší prezident Kováč, milosť.

Toto Čaputovej zrazu nevadí? Odrazu jej neprekáža, že za slovenského veľvyslanca vymenovala človeka, ktorý pravdepodobne páchal s Kočnerom najrôznejšie podvody, ba bol za ne aj medzinárodne hľadaný? Toto už odrazu nie je problém? Pani Čaputová aspoň trošku sa snažte o nestrannosť a spravodlivosť, pretože po týchto krokoch vyznieva vaša pondelková reč naozaj len ako čistá demagogická fraška. Ja chápem, že ste odchovankyňou liberálov a podporujete len svojich, chápem aj to, že musíte čítať a robiť, čo vám vaši poradcovia napíšu a nakážu a tiež chápem, že sa po tak megalomanskej kampani nejde len tak jednoducho svojim západným pánom vzbúriť.

No aspoň to minimum by ste mohli urobiť a s prepáčením „nekadiť“ si do vlastných úst. Na jednej strane požadujete výmenu Kočnerových ľudí, no na strane druhej za veľvyslanca vymenujete Kočnerovho človeka, ba čo viac niekdajšieho spolupáchateľa údajných podvodov, za ktoré bol na oboch vydaný medzinárodný zatykač! A to nehovoriac o tom, že doposiaľ som od vás nikde nepočul, že by ste odsúdili aj Kočnerove styky s opozičnými politikmi napríklad z SaS či OľaNO.

Keď máte niečo hovoriť a konať, tak nech je to objektívne. Ale evidentne pri vás sa žiadnej objektivity a skutočnej spravodlivosti národ nikdy nedočká! Ja sa len čudujem, že vám to celé nie je trápne, pretože väčšina normálnych ľudí by na takéto divadlo a oblbovanie národa nemala žalúdok.  

Autor: Martin Bago

—————————–

Prečítajte si tiež: Falošná právnička Čaputová: Prezumpcia neviny? Aj také niečo existuje?

—————————–

Čaputová za vedúceho diplomatickej misie v Spojených arabských emirátoch vymenovala Michala Kováča mladšieho, syna druhého slovenského prezidenta Michala Kováča. Toho Kováča ml., ktorý bol spoločne s Kočnerom na začiatku 90. rokoch zapletený do kauzy Technopol.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds