Marketingový produkt liberálov sa opäť vyfarbil. Čaputová velebí politiku Merkelovej

Zuzana Čaputová sa v stredu stretla s nemeckým prezidentom Frankom-Walterom Steinmeierom a na stretnutí mu okrem iného povedala, že si želá, aby bol hlas Nemecka v Európe jasne počuť. Podľa jej slov nie je európskej krajiny, ktorá by mala toľko skúseností s prekonávaním rozdelení ako Nemecko. A pokračovala: „Nemecko vie, aké je nesmierne ťažké, ale dôležité hľadať to, čo nás spája. Nemeckú skúsenosť dnes veľmi potrebujeme preniesť aj do celej Európskej únie. Nemecká skúsenosť je jedinečná, najmä teraz, keď počúvame o rozdelení na nových a starých členov, na východ a západ, sever a juh. Želám si preto, aby sa nemecká skúsenosť čo najviac využila.“ Podľa Čaputovej je budúcnosť len v silnej a zjednotenej Európe, ktorá bude fungovať na vzájomnej dôvere, pochopení, solidarite a spolupráci!

Čaputová sa okrem Steinmeiera stretla aj s nemeckou kancelárkou Angelou Merkelovou a okrem tém týkajúcich sa EÚ a brexitu sa mala Merkelová osobitne zaujímať aj o vyšetrovanie vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Čaputová na margo stretnutia s Merkelovou následne uviedla: „Pani kancelárka rovnako ako pán prezident vsádzajú na Slovensko a majú veľkú dôveru v našu krajinu aj v tom zmysle, že môžeme zohrať dôležitú rolu, pokiaľ ide o zbližovanie nášho regiónu so zvyškom EÚ a budovanie partnerstiev nad rámec nášho regiónu.“

Čaputová si zrejme neuvedomuje, čo tým obaja skutočne mysleli a asi ani to, ako obaja len čakajú na zhoršenie vzťahov v rámci V4, najlepšie na jej rozbitie, pretože Nemecko nepotrebuje pri realizácii svojich plánov žiadny odpor. Okrem toho Čaputová „zabúda“ na jednu dôležitú vec. Nemecko nás nikdy nebralo a ani nebude brať ako rovnocenného partnera, ale iba ako trh s lacnou pracovnou silou, ktorý môže ľahko ovládnuť!

A preto jej slová, že si želá, aby bol hlas Nemecka v Európe jasne počuť sú úplne mimo, pretože je to práve Berlín, kto opäť naplno uchopil kormidlo EÚ a kto v podstate už dnes (s podporou Francúzska) neobmedzene vládne Únii a tým pádom aj nám! A je to práve nemecké vedenie, ktoré sa po tlaku západných liberálnych elít snaží tie najšialenejšie liberálne agendy ako LGBTI, gender či multi-kulti pretláčať do všetkých členských krajín EÚ, ktoré týmto tlakom musia neustále odolávať! Ešte stále to Čaputovej nestačí, ešte stále si praje viac Nemecka? Ešte stále chce, aby bol hlas Nemecka v Európe viac počuť?

A keď sme už pri tom, slovenská prezidentka by mala chcieť presný opak toho, čo uviedla, t. j. nie aby bol hlas Nemecka v Európe viac počuť, ale aby bol v Európe viac počuť hlas štátu, ktorého je prezidentkou, teda hlas Slovenskej republiky! Je až neuveriteľné sledovať, ako táto žena kam príde, tam poklonkuje západným mocnostiam a nikde ani slovkom nespomenie slovenskú suverenitu a rovnoprávnosť v medzinárodných vzťahoch! No táto „skládková lady“ by si mala konečne uvedomiť, že je prezidentkou Slovenska a nie Nemecka alebo Francúzska! A keďže je platená z peňazí slovenských daňových poplatníkov a zvolená Slovákmi, je jej povinnosťou zastupovať a hájiť záujmy Slovenska a Slovákov a nie západných mocností! Nuž ale dosadený marketingový produkt liberálnych kruhov bude vždy konať len tak, ako si to tieto kruhy prajú, teda v ich prospech. To si však mali Slováci uvedomiť ešte pred voľbami. Dnes už je totiž neskoro.

Autor: Martin Bago

——————————-

Prečítajte si tiež: Čaputová údajne bojuje proti zlu a pritom ho sama vedome šíri

——————————-

Čaputová „zabúda“ na jednu dôležitú vec. Nemecko nás nikdy nebralo a ani nebude brať ako rovnocenného partnera, ale iba ako trh s lacnou pracovnou silou, ktorý môže ľahko ovládnuť!

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds