Glosa Martina Baga: Stretne sa podvodník s polobláznom a protestujú proti podvodom

Tento týždeň desiatky ľudí pred budovou ministerstva spravodlivosti žiadali, aby bola odvolaná štátna tajomníčka rezortu Monika Jankovská. Dôvod? Údajne si v minulosti vymenila s Kočnerom stovky správ pomocou aplikácie Threema. Protest zvolalo hnutie OĽaNO a svojou účasťou ho okrem Igora Matoviča podporil aj Andrej Kiska.

Protest glosoval známy bloger Martin Bago:

Stretne sa daňový, volebný a pozemkový podvodník, úžerník a vlastizradca v jednej osobe s daňovým podvodníkom a polobláznom v druhej a protestujú proti podvodom a napojeniam na ďalšieho už zabasnutého podvodníka!  To nevymyslíš, to je tragikomédia v podaní slovenskej liberálnej pravice.

A najlepšie na tom všetkom je, že ten prvý podvodník najskôr ukradol tomu druhému jeho pravú ruku a následne prišiel bez akejkoľvek hanby a „chrbtovej kosti“ vystúpiť na jeho zorganizovaný protest. No proste liberálna idylka ako vyšitá. 🙂

Ale nebojte sa. Všetko je len do času a spravodlivosť si raz každého nájde. A ak to náhodou nestihne spravodlivosť, tak karma určite. 

———————————–

Prečítajte si tiež: Najslušnejší zo slušných má ďalší problém. Založil nehnuteľnosť, ktorá nebola jeho?

———————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds