Falošná právnička Čaputová: Prezumpcia neviny? Aj také niečo existuje?

V pondelok 26. augusta sa ku kauze tzv. Kočnerových SMS, ktorú niekoľko dní dozadu účelovo rozprúdili liberálne médiá, vyjadrila už aj Zuzana Čaputová. A to presne spôsobom, aký sa dal od nej očakávať.

Čaputová sa do tejto nechutnej aféry nechala doslova vtiahnuť a okrem toho, že opäť chrlila prázdne frázy, zaradila sa na stranu progresívcov a kiskovcov. Jej reč bola takmer do bodky identická s predchádzajúcimi príhovormi Kisku, teda až na to, že priamo nehovorila o mafiánskom štáte. Nuž, ale keď sú poradcovia a hlavne kruhy za nimi stojace identickí, aj príhovory sú skoro totožné! Iné sa tak očakávať ani nedalo.

No potom nech sa Čaputová nehrá na právničku a prezidentku všetkých ľudí, pretože nie je ani jedným, ani druhým, ale len obyčajnou recitátorkou napísaných prejavov liberálnych kruhov! Doslova Kiska v sukni. Keby bola skutočnou právničkou, vedela by, že v našom právnom systéme platí také niečo ako prezumpcia neviny a že vynášať vyhlásenia bez právoplatného rozhodnutia súdu je maximálne neprofesionálne.

——————————-

Prečítajte si tiež: Prezident nášho štátu má zastupovať záujmy Slovákov … 

——————————-

Keby bola zase prezidentkou všetkých Slovákov, tak by sa snažila k tejto kauze pristupovať objektívne a minimálne by spomenula, že s Kočnerom sa okrem policajtov a prokurátorov stretávali politici z celého politického spektra, ako koaliční, tak opoziční. Aj keď ani to by bez dôkazov nemal prezident hodnotiť, pretože hodnotiť niečo len na základe novinových článkov a hlavne bez rozhodnutia súdu je na hlavu štátu nielen vrcholne neprofesionálne, ale hlavne politicky účelové s hlavným cieľom pomôcť určitým kruhom zlikvidovať politickú konkurenciu.

Kočnerove údajné zločiny, ktoré spáchal od Nežnej revolúcie, a ľudí na neho napojených treba jednoznačne zaistiť a vyšetriť, to je jasné každému súdnemu človeku, no to, čo predviedla Čaputová bolo naozaj cez čiaru.

Nielenže sa opäť nezachovala tak, ako sa na hlavu štátu patrí, ale po pondelkovej tlačovke klesla na samé dno medzi takých ľudí ako Kiska, ktorý svoj post dlhodobo účelovo politicky zneužíval pre svoj prospech a pre prospech liberálnych kruhov! Nuž ale vietor očividne fúka z rovnakej strany.

Autor: Martin Bago

——————————

Prečítajte si tiež: Čaputová údajne bojuje proti zlu. A pritom ho sama vedome šíri

——————————

Mnohí označujú Zuzanu Čaputovú za Kisku v sukni. Právom!

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds