Cenzúra: Facebook zablokoval stránku SHO. Štefan Polačik: Nás neumlčíte

Súčasná demokracia v plnej paráde. V piatok 18. októbra Facebook zablokoval stránku Slovenského Hnutia Obrody. Naša stránka na Facebooku mala už vyše 47-tisíc fanúšikov.

Prečo? Pretože šírime pravdu, zdravý rozum a tradičné hodnoty. Toto je obraz dnešnej dekadentnej doby. Nezrušia stránku liberálnej skupinke, ktorá šíri nenávisť a praje smrť všetkým, ani politickým stranám a politikom, ktorí rozkradli Slovensko a urobili z neho kolóniu. To je všetko „v súlade so zákonom“.

Ale nevadí, priatelia. Slovenské Hnutie Obrody nestojí a nepadá na nejakej sociálnej sieti. My sme aj tak najradšej medzi vami, v uliciach a na námestiach. A tento útok netolerantných a zlých ľudí nás len posunie vpred a ešte viac pridáme v našich aktivitách. Budete o nás stále viac a viac počuť.

Sme SHO. My sa nikdy nevzdáme a prinavrátime moc v našom štáte opäť do rúk Slovákom.

Autor: Štefan Polačik

————————

Prečítajte si tiež: Liberálna diktatúra: Zmazať, zablokovať, zakázať. A nemusí to byť v tomto poradí

————————

Cenzúra, blokácie, mazanie nepohodlných príspevkov, kanálov a celých archívov a do neba volajúce manipulácie, ktorých cieľom má byť to, aby sa obyvateľstvo dostalo len k tým “správnym” informáciám. To je dnešná demokracia v praxi.

Fotka: V pozadí socha Ľudovíta Štúra v Bánovciach nad Bebravou. Tak, ako v čase maďarizácie, Ľudovít Štúr proti silám temnoty a zla postavil vlastenectvo, ako lásku k národu a otčine, tak je dnes našou úlohou postaviť proti silám liberalizmu, silám temnoty a zla, opäť vlastenectvo, ako lásku k nášmu národu a štátu. Nás neumlčia!

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds