Pavol Poprocký k cenzúre na Facebooku: Liberálna demokracia používa totalitné praktiky

Slovenské Hnutie Obrody funguje ako občianske združenie už od 24. mája 2004 a ako politické hnutie od 15. mája 2019.

Vážime si a ctíme si slobodu slova a prejavu, ako základný hodnotový pilier demokracie. Súčasnosť však sužuje liberálna demokracia, ktorej praktiky nemajú nič spoločné so skutočnou demokraciou a základnými ľudskými právami. Správa sa totalitárne, nerešpektuje spoločenskú diverzitu v názoroch a postojoch jednotlivcov a komunít, podporuje rozklad tradičných hodnôt, akými je rodina v zložení muž + žena + deti, či cenzuruje, blokuje, zosmiešňuje a prenasleduje názorových oponentov

V piatok 18. októbra 2019 sa obeťou liberálnej demokracie stala aj naša stránka na sociálnej sieti Facebook, ktorá mala už vyše 47-tisíc fanúšikov. Okrem strohého vyjadrenia v anglickom jazyku, v ktorom sa píše „… aktivity na vašej stránke nezodpovedajú zásadám (spravovania) stránok na Facebooku…“, sme dodnes nedostali žiadne podrobnejšie vyjadrenie, prečo bola naša stránka zablokovaná.

Sme znepokojení praktikami liberálnej demokracie, ktorá aj cez sociálne siete šikanuje zodpovedných vlastencov a ľudí, ktorí si vážia názorovú rôznorodosť a slobodu slova.

Je preto na mieste odsúdiť toto v skutku nedemokratické správanie sa sociálnej siete Facebook, podporované slovenskými liberálmi, a zvažovať jej ďalšie pôsobenie na území Slovenskej republiky ako demokratického štátu.

Autor: Pavol Poprocký

————————

Prečítajte si tiež: Tolerantnosť liberálov v praxi: Vy ste z SHO? No tak to vám musí dobre je..ť

————————

V piatok 18. októbra sa obeťou liberálnej demokracie stala aj naša stránka na sociálnej sieti Facebook, ktorá mala už vyše 47-tisíc fanúšikov.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Vľavo Rastislav Bartoš, v popredí Pavol Poprocký a vpravo Pavol Skýpala.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds