CENZÚRA: Ruka nenávistná, ruka liberálna opäť zaútočila na naše hnutie

Dámy a páni! Už dlhšiu dobu komunikujeme to, aby ste sa nespoliehali na to, že všetko si nájdete na internete. Najnovší útok na naše hnutie je toho jasným dôkazom!

Tentokrát sa cenzori zamerali na náš kanál na YouTube TU a vymazali niektoré naše, divácky mimoriadne úspešné videá, a následne nám zablokovali možnosť pridávať aktuálne videokomentáre. Momentálne do 22. júla 2021.

Pykáme za to, že veci pravdivo a nebojácne pomenovávame. Ale budeme v tom aj naďalej pokračovať! Ani covidová cenzúra nás neumlčí!

————————

Prečítajte si tiež: Právo Národa: Aj o víruse Matovič-20, ktorý zmutoval a spôsobil pandémiu mentálnej rakoviny

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds