Jaroslava Samuelová: Nikto nemôže byť diskriminovaný, ak sa nezaočkuje proti covidu!

Dámy a páni. Pred pár dňami sme na našej stránke uverejnili uznesenie Rady Európy číslo 2361 v slovenskom a aj anglickom jazyku TU. Dnes uverejňujeme uznesenie  aj v nemeckom jazyku pre vás, ktorí pracujete v nemecky hovoriacich štátoch TU.

Rezolúciu si môžete vytlačiť a tak ju použiť na sebaobranu proti násilnému očkovaniu, ale taktiež aj proti nútenému pravidelnému testovaniu. Zdôrazňujeme, že očkovanie nemôže byť povinné, vlády sú povinné nás o tom informovať a nikto nemôže byť diskriminovaný, ak sa nedá očkovať. Vyplýva to z uznesenia číslo 2361 a to z bodov 7.3.1. a 7.3.2. Pod diskrimináciou sa rozumie aj nútené pravidelné a samoplatené testovanie.

Postupom času sme nadobudli istotu, že je to dôležitý dokument, keďže sa na dokument odvolávajú aj niektorí slovenskí akože opoziční politici v NR SR, ktorý vás môže ochrániť.  

Pomôžme si vzájomne, milí priatelia, aj zdieľaním tohto príspevku, aby sa to dostalo k čo najviac ľuďom, lebo štandardní politici v opozícii nevedia nám pomôcť alebo nechcú nám pomôcť.

K rezolúcii vám prikladáme aj ďalšie dve pomôcky, pomocou ktorých by ste sa mali, v súlade s Ústavou SR a medzinárodným právom, dostať bez problémov domov, ak pravidelne alebo jednorázovo prekračujete slovenské štátne hranice. Stačí ak si aj tieto dokumenty vytlačíte TU a TU a budete ich nosiť so sebou.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody a náš človek na otázky fiktívnej pandémie. 

————————–

Prečítajte si tiež: CENZÚRA: Ruka nenávistná, ruka liberálna opäť zaútočila na naše hnutie

————————–

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds