Ďalší škandál? Kompetentní môžu ďakovať Róbertovi Švecovi za jeho rýchlu reakciu

Dámy a páni. V utorok som vás na sociálnych sieťach informoval o ďalšom prešľape kompetentných v súvislosti s mojou prezidentskou kandidatúrou. Len vďaka našej rýchlej reakcie nešli do tlače hlasovacie lístky bez vysokoškolského titulu pri mojom mene.

Kompetentní nám môžu ďakovať za to, že nedali tlačiť chybné hlasovacie lístky, ktoré by sa museli skartovať a v konečnom dôsledku by sme tento prešľap zaplatili my všetci, daňoví poplatníci.

V utorok večer som takto apeloval na kompetentných na Ministerstve vnútra SR…

Dobrý deň. Dnes TV Markíza informovala o oficiálnom hlasovacom lístku pre voľby prezidenta Slovenskej republiky TU, avšak… na hlasovacom lístku chýba pri mojom mene môj vysokoškolský titul. Chcem sa opýtať, z akého dôvodu bol môj titul vynechaný a kto je zodpovedný za tento prešľap. Zároveň vás chcem informovať, že trvám a budem trvať na tom, aby boli vytlačené správne hlasovacie lístky na ktorých bude uvedený aj môj vysokoškolský titul. Ďakujem za skorú a presnú odpoveď.

A v stredu ráno kompetentní zareagovali, svoju chybu si priznali: „Korektúru hlasovacieho lístka, pri ktorej sa odstraňujú prípadné chyby v písaní, tituloch a pod. vykonáva ministerstvo vnútra s dodávateľom hlasovacích lístkov štandardne pri každých voľbách,“ a do tlače pôjde opravený hlasovací lístok.

Platí: Keď sa zahryzneme, nepustíme! Poriadok musí byť!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: KDH chce za prezidenta liberála Korčoka. ŠVEC to vidí TAKTO…

————————-

Oficiálne schválený, ale chybný hlasovací lístok. Zdroj fotky: TV Markíza

Opravený hlasovací lístok. Zdroj fotky: TV Markíza

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds