Noviny Právo Národa: KDH chce za prezidenta liberála Korčoka. ŠVEC to vidí TAKTO…

Médiá informujú: KDH odporúča voliť za prezidenta Korčoka.

Šok? Ale kdeže! Každý kto sleduje politickú scénu vie, že KDH už dávno nie je konzervatívne a slovo kresťanské má len v názve. Jeho podpora volebných prezidentských mítingov liberála Korčoka v uplynulých týždňoch v uliciach slovenských miest mnohému nasvedčovala a dnes je to už oficiálne.

A ak chceme ísť úplne do dôsledkov, v roku 1992, keď sa obnovovala slovenská štátnosť, to boli práve poslanci za KDH, ktorí hlasovali proti všetkému, čo súviselo so vznikom súčasnej druhej Slovenskej republiky.

Hlasovali proti Deklarácii SNR o zvrchovanosti Slovenskej republiky TU.

Hlasovali aj proti prijatiu Ústavy SR TU.

A z KDH vyšiel aj taký… Dzurinda a ďalší.

Môžeme, ba musíme konštatovať, že z KDH sa stala nebezpečná liberálna neslovenská úderka, ktorá sa z času na čas oháňa konzervativizmom a kresťanstvom, aby zmiatla voličov.

A z toho logicky vyplýva aj podpora liberála Korčoka v prezidentských voľbách 2024.

Pozrite si aj video, v ktorom Korčok stratil svoju údajne slušnú tvár TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Žalovaný Pellegrini utŕžil debakel v pomere 5:0

————————-

Kamaráti Korčok, Kňažko, Kukan, Kubiš, Demeš, Dzurinda. 🙂 Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds