Noviny Právo Národa: Žalovaný Pellegrini utŕžil debakel v pomere 5:0

Dámy a páni. Sme späť v boji o Prezidentský palác SR.

V piatok 16. februára Najvyšší správny súd SR rozhodol, že budem kandidovať na prezidenta SR a zmätočné a nezákonné rozhodnutie Petra Pellegrini zmietol zo stola.

Z 5-členého senátu všetkých 5 sudcov hlasovalo proti Pellegrinimu a jeho ľuďom.

Inak povedané. Súd dal za pravdu nám, pretože sme od začiatku tvrdili, že sme odovzdali vyše 15-tisíc podpisov od občanov a že sme splnili zákonnú podmienku.

Voči rozhodnutiu súdu nie je možné podať opravný prostriedok!

Aj dnešný deň dokazuje, že kde je oceľová vôľa, tam sa krásne veci dejú! Pellegrini sa snažil brutálnym spôsobom zneužiť svoju politickú moc, ale narazil. Pred pár dňami som vyhlásil: „Rozhodnutie Pellegriniho považujem za jeho vážny politický prešľap, za jeho politickú objednávku znemožniť mi uchádzať sa o post prezidenta nášho štátu slovenského a o jeho snahu politicky odkrágľovať jeho skutočného politického oponenta, ktorý presadzuje iné hodnotové videnie slovenského sveta. Ale čo čakať od človeka, ktorý je kandidát na prezidenta a zároveň má v rukách aj moc neprijať prezidentskú kandidatúru svojich konkurentov v boji o Prezidentský palác?“

Som veľmi rád, že objektívna pravda uzrelo svetlo sveta aj v tomto prípade.

A to je aj odkaz pre všetkých, ktorí si myslia, že SHO pod mojím vedením vajatá a nemá gule. Nemýľte si našu dlhodobú taktiku so slabosťou.

So štítom… alebo so štítom. Ani krok späť! NIKDY sa nevzdáme.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO. Róbert Švec: Aký je rozdiel medzi Pellegrinim a Korčokom? Asi taký, ako medzi…

————————–

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds