VIDEO. Róbert Švec: Aký je rozdiel medzi Pellegrinim a Korčokom? Asi taký, ako medzi…

V súvislosti s nezákonným rozhodnutím Pellegriniho vo veci mojej prezidentskej kandidatúry a následnou mojou žalobou na predsedu NR SR počúvam a čítam rôzne komentáre… 

Ale TENTO ma „dostal“…  🙂 „Namiesto toho, aby ste ho podporili, idete ho žalovať. Chcete sa zviditeľniť ako Matovič? Smiešne, neslovenské.“ 

Tak aby bolo jasné. 

Pellegrini svojím konaním brutálnym spôsobom ZNEUŽIL svoju právomoc a som presvedčený o tom, a spoločne so mnou aj mnohí právnici, že PORUŠIL aj príslušný zákon a aj Ústavu SR. 

A to, že som na neho podal žalobu je len reakciou na jeho protiprávne konania. Pred pár dňami som verejne vyhlásil, že nám Pellegrini vyhlásil vojnu. Berieme na vedomie. Chce vojnu, dostane ju TU. 

A ešte jedna poznámka… Podporiť Pellegriniho? To rovno môžeme podporiť Korčoka, pretože je to tá istá liberálna hodnotová stajňa.

A znova opakujem, rozdiel medzi Pellegrinim a Korčokom je asi taký istý ako medzi heroínom a kokaínom. 

Ale kto má absťák, nech si šľahne… A opäť upozorňujem, že na to doplatí celé Slovensko tak, ako v roku 2019.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: ŽALOBA na Pellegriniho! ŠVEC: Nech bude rozhodnutie súdu akékoľvek, MY…

————————-

 

————————-

Prečítajte si tiež: SHOCAST. Švec: Veci na Slovensku sa pohnú dopredu vtedy, keď VOLIČI…

————————-

 

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds