Debatovať budú aj Beblavý, Truban a Hlina. Agenti cudzích záujmov chcú byť nositeľmi zmeny

Predsedovia troch mimoparlamentných politických strán, Miroslav Beblavý, Michal Truban a Alojz Hlina sa dohodli na stretnutí, ktoré má byť v pondelok 1. júla. Rokovať majú o spolupráci pred budúcoročnými parlamentnými voľbami.

„Pred voľbami má zmysel sa rozprávať a nájsť postup, ako sa ‚nevybíjať‘. Strany, ktoré chcú priniesť zmenu, by mali ukázať, že dokážu komunikovať tak, aby neatakovali partnera,“ uviedol Hlina.

PS a Spolu vytvorili pre parlamentné voľby koalíciu. Truban a Beblavý už absolvovali stretnutie s exprezidentom a lídrom novovznikajúcej strany Za ľudí Andrejom Kiskom. Partneri sa zhodli, že na riešenie problémov Slovenska a nových výziev je potrebná spolupráca hodnotovo blízkych politických strán. Informujú médiá.

To, že Alojz Hlina sa stal predsedom KDH je jasným signálom toho, že s kresťanskou demokraciou na Slovensku nie je všetko v poriadku. Hlina je ochotný a aj schopný kvôli moci zapredať  aj kresťanské hodnoty a spolupracovať aj s kovanými liberálmi, ktorí presadzujú zločinecké agendy multi-kulti a LGBTI.

Pokiaľ ide o KDH, je najvyšší čas, aby sa predstavitelia tohto hnutia po 26 rokoch od obnovenia slovenskej štátnosti ospravedlnili Slovákom za ich postoje a skutky, ktorými začiatkom 90. rokov bojovali proti vzniku druhej Slovenskej republiky. Boli to aj poslanci KDH, ktorí v roku 1992, v pléne Slovenskej národnej rady, hlasovali proti prijatiu Deklarácie Slovenskej národnej rady o zvrchovanosti Slovenskej republiky a aj proti prijatiu Ústavy SR. A teraz chcú opäť prevziať moc v našom štáte, ktorý nechceli.

Slováci. Nenechajte sa zviesť, opäť, na krivé chodníčky ľuďmi, ktorí chcú mať zo Slovenska iba papierový štát. Kiska, Beblavý, Truban, Hlina, Matovič, Sulík a ich komplici nie sú nositeľmi tej zmeny, ktorú je potrebné vykonať v našom štáte. Sú falošní proroci v službách cudzích na území našej vlasti.  

Naša vlasť potrebuje reštart a obrodu. Ale tú nezabezpečí výmena súčasných štandardných vládnych darebákov za štandardných darebákov z liberálneho košiara. V ústavných funkciách potrebujeme vlastencov, ľudí, ktorí svojím životným príbehom dokazujú oddanosť našim ľuďom a slovenským záujmom. Ľudí, ktorí pomáhajú druhým, ľudí, ktorí pracujú pre Slovenskú republiku a politiku chápu ako službu národu.

A to Beblavý, Truban, Kiska a ani Hlina rozhodne nie sú.

Autor: Róbert Švec

Agenti cudzích záujmov na území našej vlasti chcú prevziať moc na Slovensku.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds