Beblavý, Truban a Kiska debatovali. Pripravujú sa prevziať moc v našom štáte

Beblavý, Truban a Kiska sa dnes stretli, aby predebatovali možnosti, ako „zabiť posledný klinec do rakvy“ slovenskej štátnosti a urobiť z nášho štátu liberálne spoločenstvo so všetkým, čo k tomu patrí.

Aká bude odpoveď predstaviteľov „národnej scény“? Opäť to prejdú mlčaním? Tak isto ako počas prezidentskej kampane, kedy som ich niekoľkokrát vyzýval na diskusiu a prípadný spoločný postup s cieľom zabrániť tomu, aby Kisku v Prezidentskom paláci vymenil Kiska v sukni. A odozva? Nulová!

Počas prezidentskej kampane si za jeden stôl sadli Čaputová s Mistríkom a výsledkom je to, že Čaputová okupuje Prezidentský palác. Dnes si sadli za jeden stôl Beblavý, Truban a Kiska.

Scenár je rovnaký a pokiaľ si na „národnej scéne“ budú (ne)kompetentní aj naďalej hladkať svoje egá, výsledok volieb do NR SR bude taký istý ako pri voľbách prezidenta.

Nie preto, že my nechceme, ale preto, lebo oni nemajú záujem ani len o spoločnú diskusiu. A preto liberáli víťazne postupujú vpred.

Ale chybu nehľadajme v liberáloch, ale hľadajme ju na „národnej scéne“ u tých, ktorí sa stavajú do pozície politických “mesiášov” národa a pritom vôbec nepochopili, o čom politické “mesiášstvo” je a má byť. O pokore, schopnosti počúvať iných, reálnom, ale odhodlanom egu, vzájomnej diskusii a o reálnej ochote spájať zodpovedných vlastencov. To je cesta budúcnosti…

My v Slovenskom Hnutí Obrody si uvedomujeme zodpovednosť za ďalší osud našej vlasti a aj preto aktívne komunikujeme so zodpovednými vlastencami. Prvé výsledky sme už dosiali. Svoje sily so Slovenským Hnutím Obrody už spojili občianske združenie Sloboda a priama demokracia a aj umelecké združenie ART MATEHORN. A ideme ďalej.

Autor: Róbert Švec

Beblavý, Truban a Kiska sa dnes stretli, aby predebatovali možnosti, ako „zabiť posledný klinec do rakvy“ slovenskej štátnosti a urobiť z nášho štátu liberálne spoločenstvo so všetkým, čo k tomu patrí.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds