Deti vo Francúzsku už nebudú mať otca a matku. SHO: Ochránime normálnosť na Slovensku

Francúzsky parlament schválil zákon o odstránení názvov „matka“ a „otec“ vo formulároch používaných v školách v rámci celej krajiny. Dodatok k národnému Zákonu o školstve nariaďuje nahradiť ich termínmi „rodič 1“ a „rodič 2“. Táto zmena má vraj zabrániť diskriminácii „rodičov rovnakého pohlavia“.

„Dodatok k Zákonu o školstve má za cieľ zakotviť rozmanitosť rodín, v ktorých žijú deti, a preniesť ju do administratívnych formulárov v školách,“ hovorí Valérie Petitová, členka parlamentu, ktorá tento dodatok zostavovala. Tvrdí, že predchádzajúci zákon nezohľadňoval existenciu „rodičov rovnakého pohlavia“. Informujú médiá.

Predstavitelia gender ideológie tvrdia, že nie je rozhodujúce či sa človek narodí ako muž alebo žena. Rod chápu iba ako neutrálny stav a každý si môže svoju sexualitu vybrať, podľa svojich aktuálnych preferencií. Takže podľa nich v pondelok môžete byť heterosexuál, v stredu homosexuál a na konci týždňa pedofil. Hrozná predstava, no dnes bohužiaľ realita.

————————-

Prečítajte si tiež: Video. 8-ročný chlapec sa zmenil na drag kráľovnú aj s podporou rodičov. Toto chcete, Slováci?

————————-

Pripomíname, že každá spoločnosť, ktorá sa vydala cestou porušovania prirodzených zákonov a ničenia overených hodnôt vlastnej kultúry sa stala napokon obeťou chybne chápanej tolerancie voči rôznym úchylkám na úkor zdravých síl vlastného rozvoja.

Naším cieľom je zdravá a životaschopná spoločnosť, ktorej súčasti, predovšetkým tradičná rodina, rodina ako spoločenstvo muža a ženy s deťmi, si plnia svoju funkciu. Iba takáto spoločnosť je schopná nášmu národnému spoločenstvu zabezpečiť dôstojné miesto v súčasnom svete.

Z volebného programu SHO vyberáme: Odmietame zločinecké agendy LGBTI a multikulturalizmu.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds