Slobodný vysielač: V nedeľu budú v štúdiu diskutovať Róbert Švec a Katarína Boková

V nedeľu 10. novembra budú v štúdiu Slobodného vysielača odpovedať na vaše otázky a diskutovať na aktuálne spoločenské témy Róbert Švec a Katarína Boková. Budú hosťami relácie Bez cenzúry, ktorá začne o 16.30 hod. Diskusiu si budete môcť vypočuť naživo TU.

„Rádio Slobodný vysielač je jedno z mála médií, ktoré dáva reálne priestor na slobodnú výmenu názorov a diskusiu. Postoj a prácu rádia si vážim. Moja osoba ako aj Slovenské Hnutie Obrody čelia mediálnej blokáde veľkej časti médií. Na dôvažok nás začal cenzurovať aj Facebook, napríklad aj tým, že zablokoval stránku SHO a aj stránku Právo Národa, na ktorých sme mali dokopy už takmer 55-tisíc fanúšikov. Verím, že Slobodný vysielač aj naďalej zostane hodný svojho mena. Slobodne bude informovať a poskytne priestor na slobodnú diskusiu,“ konštatuje Róbert Švec.

————————

Prečítajte si tiež: Staň sa infovojakom v boji proti liberálnej cenzúre. Čítaj a rozširuj noviny Právo Národa

————————

Zľava: Róbert Švec a Katarína Boková

————————

Prečítajte si tiež: Cenzúra: Facebook zablokoval stránku SHO. Šfefan Polačik: Nás neumlčíte

————————

Prečo? Pretože šírime pravdu, zdravý rozum a tradičné hodnoty.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds