Video: 8-ročný chlapec sa zmenil na Drag kráľovnú aj s podporou rodičov. Toto chcete, Slováci?

Toto je obraz moderného sveta? Rodičia ničia život svojho maloletého syna a ešte to predávajú ako úžasnú podporu. Takúto liberálnu zvrátenosť nikdy neodpustíme na Slovensku! Už len propagácia tejto zvrátenosti musí byť trestná. A aj bude! Konštatuje Štefan Polačik, podpredseda SHO a ďalej dodáva.

Predstavitelia gender ideológie tvrdia, že nie je rozhodujúce či sa človek narodí ako muž alebo žena. Rod chápu iba ako neutrálny stav a každý si môže svoju sexualitu vybrať, podľa svojich aktuálnych preferencií. Takže podľa nich v pondelok môžete byť heterosexuál, v stredu homosexuál a na konci týždňa pedofil. Hrozná predstava, no dnes bohužiaľ realita.

8 letý chlapec se změnil na Drag královnu i za podpory rodičů… no není krásný ten progresivismus?

Uverejnil používateľ Vzpoura proti modernímu světu Pondelok 7. októbra 2019

 

Snahu genderistov, oklamať prírodu, môžeme porovnať s tréningom budúcich astronautov, ktorí pri svojej príprave musia čiastočne oklamať gravitačný zákon. Špeciálne trénovaný pilot vyletí do výšky 10-tisíc metrov a potom sa spustí do výšky 2 500 metrov, čím pasažierom poskytne zhruba 30-sekundový stav beztiaže. Pravdaže musí potom opäť začať stúpať, inak by lietadlo spadlo na zem a nastala by katastrofa. Podobne sa snaží ideológia gender oklamať zákon prírody.

V tomto prípade sú tým špeciálne trénovaným pilotom predstavitelia gender ideológie, LGBTI aktivisti, zahraničím dotované mimovládky a samozrejme rôzne liberálne skupinky. Navodia stav beztiaže, v našom prípade stav popierajúci zákony prírody, podporou a propagáciou homosexuality. Lietadlo ďalej padá a prichádza transsexualita, nekrofília. Už je lietadlo v bode keby malo začať stúpať a vrátiť sa do normálu, no genderisti ďalej tlačia a prichádza pedofília. Tesne nad zemou, kým lietadlo havaruje, príde ešte kanibalizmus.

Koniec bol nevyhnutný. Lietadlo nezačalo stúpať, teda spoločnosť sa nevrátila do normálneho stavu a odniesli si to všetci pasažieri. Nielen ľudia s rôznymi deviáciami, ale aj majoritná spoločnosť. Vďaka ľahostajnosti a falošnej solidarite sa ľudstvo samo zahubilo.

Tento katastrofický scenár nastane, ak zostaneme nečinní a ľahostajní. Ja sa chcem ale s čistým svedomím pozrieť do očí budúcej generácie a na ich otázku, že čo som robil pre to, aby mohli žiť normálnym životom v zdravej a prosperujúcej spoločnosti odpovedať: Všetko čo bolo v mojich silách.

Aj to je dôvod, prečo som v Slovenskom Hnutí Obrody a prečo sa spoločne s tímom mladých ľudí púšťame do politického boja. Aby sme bojovali za správnu vec, za zdravú tradičnú rodinu, za všetkých lojálnych občanov Slovenskej republiky. Viem, že to bude cesta dlhá a neľahká, ale nakoniec zvíťazíme, pretože zdravý rozum vždy zvíťazí.

Slovensko má v nastávajúcich parlamentných voľbách možnosť voliť proslovenskú alternatívu – Slovenské Hnutie Obrody, ktorého hlavnými prioritami sú zachovanie štátnej suverenity, súčasnej podoby slovenskej spoločnosti, tradičných morálnych, etických a rodinných hodnôt, ochrana národa, jeho identity, kultúry, zvykov a tradícií a hlavne ochrana Slovákov od liberálnych nechutností.

————————–

Prečítajte si tiež: Liberáli opäť ukázali svoju pravú tvár. Denník SME obhajuje pedofíliu

————————–

Budeme klásť osobitný dôraz na rozvoj zdravej a životaschopnej spoločnosti, ktorej základným pilierom je tradičná rodina. Rodina ako spoločenstvo muža a ženy s deťmi. Odmietame zločineckú agendu LGBTI.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds