Diskusia v Slobodnom Vysielači: Aj o protivládnych buntáciách v krajoch slovenských!

Dámy a páni! Dnes budú zástupcovia Slovenského Hnutia Obrody diskutovať v štúdiu rádia Slobodný Vysielač v relácii Regióny.

Aj o pripravovaných protivládnych akciách, ktoré sa uskutočnia v Bratislave, Zlatých Moravciach, Nových Zámkoch, Nitre, Prešove… A ponúknu vám aj predstavy SHO ako riešiť súčasnú situáciu v našom štáte. Diskutovať budú: Róbert Švec, Katarína Boková, Svetana Angelová a ďalší hostia rádia Slobodný Vysielač.

Reláciu si budete môcť vypočuť NAŽIVO od 16:00 hod. TU

————————-

Prečítajte si tiež: Politický majáles už klope na dvere. SHO: Stretneme sa v sobotu 29. mája v Bratislave!

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds