Jaroslava Samuelová: Bráňte sa, Slováci! Máte na to právo. SHO: Čo my sľúbime, to aj plníme!

Vážené dámy a páni, milí priatelia. Plníme to, čo sme vám sľúbili pred pár dňami TU.

Dávame vám do rúk právnu zbraň, ktorou sa môžete brániť a ak naberiete odvahu, aj sa môžete skutočne ubrániť a vyhnúť sa nútenému dobrovoľnému očkovaniu nasilu proti koronavírusu.

Zverejňujeme uznesenie Rady Európy číslo 2361 zo dňa 27. januára 2021. Originál v anglickom jazyku si môžete prečítať TU, preklad uznesenia v slovenskom jazyku si môžete prečítať TU.

Zaujímavé je to, že o rezolúcií Rady Európy sa neobjavila skoro žiadna správa v médiách, ktoré informujú po slovensky.

My v SHO si myslíme, že máte plné právo vedieť všetko, čo sa týka vás, vášho zdravia, vašej budúcnosti, preto vám tieto informácie prinášame, ako sme sľúbili, v takom rozsahu v akom sme sa k nim dopracovali. Je to jedna z mnohých možností, pomocou ktorých sa môžete brániť pred dobrovoľno-núteným očkovaním. Keď musíme so sebou vláčiť  potvrdenia o nič nehovoriacich testoch, tak prečo by sme u seba nemohli nosiť napríklad takýto dokument a v prípade potreby ho použiť?

Aj v nasledujúcich dňoch a týždňoch vám budeme prinášať pravdu, ktorú nám ešte stále, žiaľ, aj slovenské verejnoprávne médiá stále zatajujú.

Autorka článku Jaroslava Samuelová je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež: VIDEO: Dočasná prezidentka Čaputová mala opäť svoj deň! SHO: Katarína Boková jej naložila!

————————–

Jaroslava Samuelová: Sila. Hrdosť. Odhodlanie. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds