Politický majáles už klope na dvere. SHO: Stretneme sa v sobotu 29. mája v Bratislave!

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody dlhodobo podporuje každú rozumnú a zodpovednú akciu, cieľom ktorej je upevňovať slovenské vlastenectvo, štátnosť slovenskú a bojovať proti covidovým zločincom, a politickým pedofilom okolo Čaputovej a Matoviča!

Na vlasteneckej scéne nerozdeľujeme sily, ale práve naopak, spájame ich. A tak tomu bude aj v sobotu 29. mája, kedy sa v Bratislave uskutočnia minimálne dva protesty proti súčasnej vláde.

K tomuto dňu naše hnutie zaujme zodpovedný postoj a účasťou našich predstaviteľov, členov a sympatizantov podporíme o 13:00 hod. aktivistov pred Úradom vlády SR, odkiaľ sa o 14:00 hod. presunieme pred Prezidentský palác, kde podporíme ďalšiu skupinu aktivistov.

Spájame rozumné a zodpovedné vlastenecké sily v Slovenskom Hnutí Obrody! A tak tomu bude aj naďalej! Ulice sú a budú naše!

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Písal sa 22. máj 2021. Slováci opäť v uliciach: Politickí pedofili! Ruky preč od našich detí!

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds