Dočasná vláda, plná vojnových štváčov, schválila darovanie našich migov kyjevskému režimu. SHO reaguje…

Dámy a páni. Médiá informujú: Slovensko pošle na Ukrajinu stíhačky MiG-29 a časť systému protivzdušnej obrany Kub. Dočasne poverená vláda Eduarda Hegera o tom rozhodla na piatkovom online rokovaní.

„Vláda jednohlasne schválila medzinárodnú dohodu a rozhodla o darovaní MiG-29 a systému protivzdušnej obrany Kub na Ukrajinu,“ ozrejmil dočasne poverený premiér Heger. Dodal, že darovanie podľa neho prebehlo čisto ústavnou formou a prezidentka Zuzana Čaputová je o tom informovaná.

S rozhodnutím súhlasí aj predseda parlamentu Boris Kollár.

Konštatujeme: Takto to dopadne, keď nám vládnu vojnoví štváči, zločinci, vlastizradcovia a ešte k tomu aj úplatní hlupáci, ktorí vedome ohrozujú životy a bezpečie Slovákov. Aj týmto rozhodnutím dočasnej vlády sa stalo Slovensko terčom prípadného útoku jednej z bojujúcich strán na Ukrajine.

Keď začnú padať bomby na slovenské mestá, tak nech sa vlastizradcovia vo vláde a v Prezidentskom paláci nečudujú a neochkajú. Bude to ich VINA a nikoho iného!

A aj preto sa stretneme v nedeľu 26. marca v Sliači, aby sme dali opäť verejne a nahlas najavo to, čo si myslíme o vojnových štváčoch okolo Hegera, Naďa, Borisa Kollára… a agentke Čaputovej. Podrobnosti o udalosti sa dozviete TU.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Ľud prehovoril: Až 60 percent Slovákov nesúhlasí s tým, aby Slovensko poslalo kyjevskému režimu stíhačky MiG-29

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds