OZNAM: Ďalšia vlna aktivít pouličných je pred nami. Naša cesta je cesta rovná, cesta cti, cesta slovenská…

Dámy a páni. Sme pripravení na ďalšiu vlnu buntácií pouličných.

Začíname v pondelok v Michalovciach, nasledujú Košice, Poprad, Prešov, Lučenec, SLIAČ TU, Martin, Malacky…

Ďakujeme, že aj vďaka vašim príspevkom môžeme vo veľkom množstve tlačiť noviny Právo Národa a aj špeciálnu titulnú stranu novín, ktorá je venovaná mobilizačnej kampane pred blížiacimi sa parlamentnými voľbami.

Naše hnutie je financované výhradne z členských príspevkov, jednorazových darov bežných ľudí práce a občianske aktivity aj formou 2% z dane TU. Žiadni oligarchovia alebo pochybné finančné skupiny. A vďaka takémuto financovaniu môžeme dlhodobo robiť hodnotovo silnú až mohutnú proslovenskú politiku, áno politiku, pretože politika je všetko, čo ovplyvňuje verejné dianie.

V takýchto hodnotových aktivitách chceme a aj budeme pokračovať naďalej. Preto vás chceme požiadať aj touto cestou, ak vám záleží na tom, aby taký čistý subjekt, akým je Slovenské Hnutie Obrody bol stále aktívnym na slovenskej spoločenskej scéne, podporte nás ľubovoľnou finančnou čiastkou. Každé euro pomôže našej spoločnej veci.

Nemusíte nám jednorázovo poukázať 100 eur (ale môžete, pravdaže 🙂 ), ale ak nám poukážete napríklad 10 alebo 20 eur a túto sumu nám pošle ďalších napríklad 200 podporovateľov, tak budeme mať k dispozícii sumu, s ktorou vieme byť ešte aktívnejší v uliciach našich miest.

Ak máte záujem podporiť správnu vec, príspevky môžete posielať na účet SHO: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – aktivity.

Vopred vám ďakujeme za vaše pozitívne rozhodnutie a uisťujeme vás, že Slovenské Hnutie Obrody NIKDY nezradí svoje hodnotové ukotvenie. Pretože… Naša cesta je cesta rovná, cesta cti, cesta slovenská… A našimi skutkami to dokazujeme každý deň.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Dočasná vláda, plná vojnových štváčov, schválila darovanie našich migov kyjevskému režimu. SHO reaguje…

————————–

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds