Sliač: STOP vojnovým štváčom! Pozývame vás na Pochod za neutrálne Slovensko

Dámy a páni. Vojnoví štváči a zločinci v dočasnej vláde okolo Naďa, Hegera… a agentka Čaputová vťahujú náš štát slovenský čoraz viac do konfliktu na Ukrajine. Vedome ohrozujú bezpečnosť, zdravie a životy slovenských občanov.

Najnovšie by chceli kyjevskému režimu venovať naše uzemnené stíhačky MiG-29…

A aj preto sme sa rozhodli, že opäť verejne a nahlas vyjadríme náš nesúhlas s vlastizradnou politikou dočasnej vlády a aj piatej kolóny Čaputovej…

Slovenky a Slováci. Pozývame vás na Pochod za neutrálne Slovensko, ktorý sa uskutoční v nedeľu 26. marca o 15:00 hod. v meste Sliač.

Stretneme sa pred Mestským úradom, odkiaľ sa v sprievode presunieme pred Letisko Sliač. Pred Mestským úradom ako aj pred letiskom odznejú prejavy ľudí Slovenského Hnutia Obrody, ako aj aktivistov zo spriatelených občianskych iniciatív.

Naša pozícia v otázke bezpečnosti Slovenska je nemenná: Žiadne zbrane pre kyjevský režim, žiadne zbrane pre ktorúkoľvek z bojujúci strán kdekoľvek vo svete. Požadujeme neutrálne Slovensko. Na Slovensku môžu byť iba slovenskí vojaci a slovenské vojenské základne.

Pochodom za neutrálne Slovensko si pripomenieme aj obete bombardovania bývalej Juhoslávie. Dňa 24. marca 1999 spustila teroristická organizácia NATO „humanitárne bombardovanie“  a to bez mandátu Bezpečnostnej rady OSN. Zločinom NATO v tom čase sekundovala aj slovenská vláda na čele s Mikulášom Dzurindom TU.

Pamätáme!

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: Zločinec Naď chce aj naďalej vyzbrojovať kyjevský režim: SHO je aj v tejto veci pevné ako skala

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds