Ľud prehovoril: Až 60 percent Slovákov nesúhlasí s tým, aby Slovensko poslalo kyjevskému režimu stíhačky MiG-29

Dámy a páni. Liberáli si urobili prieskum a opäť im „vyrazilo dekel“. Skvelé… 🙂

Až 60 percent Slovákov nesúhlasí s tým, aby Slovensko poslalo kyjevskému režimu stíhačky MiG-29. A keďže prieskum robili liberáli, číslo nesúhlasu je určite vyššie.

A to je dobrá správa pre našu vlasť. Pretože, aj napriek manipulatívnej liberálnej, každodennej, propagande si väčšina Slovákov zachováva zdravý rozum a odmieta, aby „slovenskí“ ústavní činitelia vyzbrojovali jednu z bojujúcich strán na Ukrajine.

Som veľmi rád, že dlhodobá agenda Slovenského Hnutia Obrody má odozvu medzi našimi občanmi.

Naše stanovisko: Žiadne zbrane pre kyjevský režim, žiadne zbrane zo Slovenska pre ktorúkoľvek z bojujúci strán kdekoľvek vo svete. Požadujeme neutrálne Slovensko. Na Slovensku môžu byť iba slovenskí vojaci a slovenské vojenské základne.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Sliač: STOP vojnovým štváčom! Pozývame vás na Pochod za neutrálne Slovensko

————————

Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds